لوگو دکتر ابوالفضل عباس زاده
روش های عمل بزرگ کردن باسن

روش های عمل بزرگ کردن باسن چیست؟

علاوه بر سایز کمر و سینه امروزه حجم و فرم دهی باسن نیز مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و افراد به خصوص خانم های که دارای باسن های کوچک و تختی هستند، به دنبال راهی برای افزایش حجم و فرم دهی بهتر آن هستند. روش های مختلفی از قبیل ورزش، رژیم غذایی و جراحی برای بزرگ کردن و افزایش حجم باسن وجود دارد که بهترین روش که نتیجه بسیار عالی را برای افراد به همراه دارد، روش های عمل بزرگ کردن باسن است که در این مقاله به طور کامل در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

روش-های-عمل-بزرگ-کردن-باسن-چیست؟

در صورتی که به دنبال روش هایی برای بزرگ کردن باسن خود می باشید، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

مهم ترین روش های عمل بزرگ کردن باسن

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم، افراد به روش های مختلفی نظیر ورزش و رعایت رژیم غذایی مخصوص اقدام به بزرگ کردن و فرم دادن باسن خود خواهند کرد ولی این روش ها نیازمند زمان زیادی می باشد تا نتیجه دلخواه افراد را رقم بزند و افراد باید صبور باشند.

ولی روش های جراحی بزرگ کردن باسن در زمان کمی افراد را به خواسته ی خود می رساند که در ادامه بهترین روش های جراحی که برای بزرگ کردن باسن وجود دارد را بررسی خواهیم کرد.

  • تزریق چربی به باسن

یکی از روش های پرطرفدار که برای بزرگ کردن باسن انجام می شود، تزریق چربی به باسن است که برای انجام آن در ابتدا فرد باید عمل پیکرتراشی را انجام داده باشد تا چربی ها از بدنش استخراج شده و پس از خالص کردن چربی ها برای تزریق به باسن استفاده شود.

برای انجام این روش سوراخ های ریزی بر روی باسن و محل مورد نظر ایجاد شده و وسیله ای به نام کانولا برای تزریق چربی به باسن استفاده می شود و بعد از جراحی جای زخم و بخیه بر روی بدن مراجعه کننده باقی نخواهد ماند.

روش-تزریق-چربی-به-باسن

از کاندیدای مناسب برای این روش می توان به افرادی که دارای میزان چربی مناسبی برای تزریق هستند، افرادی که دارای پوست سالمی می باشند، افرادی که بتوانند بعد از جراحی کم تر بر روی باسن خود بنشینند، افرادی که دخانیات استعمال نمی کنند و افرادی که قصد انجام جراحی ایمپلنت و پروتز را ندارند.

این روش در صورتی که افراد مراقبت های بعد از این جراحی مانند تمرینات ورزشی و رژیم های غذایی را رعایت کنند، تا چند سال و حتی تا پایان عمر ماندگاری خواهد داشت.

  • جراحی پروتز باسن

یکی از روش هایی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و نتایجی شگفت انگیز را برای افراد به همراه دارد، روش جراحی پروتز باسن می باشد که موجب خوش فرم شدن آن خواهد شد.

برای انجام این روش برش هایی توسط جراح در قسمت چین های طبیعی باسن ایجاد شده و پروتز در زیر قسمت بافت چربی قرار خواهد گرفت و باید به این نکته اشاره کرد که این پروتزها از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و سایزهای مختلفی نیز دارد که با توجه به شرایط بدنی فرد و خواسته ی وی و صلاحدید پزشک متخصص یکی از سایزها انتخاب خواهد شد.

جراحی پروتز باسن بیشتر برای افرادی که لاغر بوده و میزان چربی مناسبی برای تزریق ندارند، افرادی که با جراحی مشکلی ندارند و افرادی که دخانیات مصرف نکرده و مشروبات الکلی نیز نمی نوشند مناسب خواهد بود.

در خصوص مانگاری آن نیز باید گفت که در صورتی که مراقبت ها به خوبی رعایت شود به طور معمول 10 الی 20 سال ماندگاری خواهند داشت.

  • لیفت باسن

افرادی که دچار افتادگی پوست و شل شدن پوست در ناحیه باسن خود هستند، می توانند برای فرم دهی به باسن خود روش لیفت باسن را انجام دهند. با انجام این روش می توان به برجسته شدن و فرم دهی باسن کمک کرد و همین امر موجب بزرگ شدن باسن خواهد شد.

برای انجام این روش در ناحیه چین خوردگی باسن برش هایی ایجاد می شود و پوست اضافی مراجعه کننده کشیده شده و همینطور در صورتی که چربی اضافی وجود داشه باشد با روش هایی نظیر لیپوماتیک و لیپوساکشن استخراج خواهد شد.

روش-لیفت-باسن

افرادی که نیز دارای چربی کمی در ناحیه باسن خود هستند می توانند از چربی نواحی دیگر بدن خود مانند چربی ران برای بزرگ کردن و برجسته شدن آن استفاده کنند.

افرادی که دارای چین و چروک زیاد در باسن خود به دلیل کاهش وزن زیاد هستند و همینطور افرادی که دارای افتادگی و شلی پوست در این ناحیه هستند برای انجام این روش بسیار مناسب می باشند.

ماندگاری این روش نیز در صورت رعایت مراقبت ها طولانی مدت می باشد.

کدام یکی از روش های عمل بزرگ کردن باسن از همه بهتر است؟

سوالی که ذهن بسیاری از مراجعه کننده ها را به خود درگیر کرده است این می باشد که کدام یکی از این روش های جراحی از قبیل تزریق چربی به باسن، لیفت باسن و پروتز باسن بهتر بوده و نتیجه خوبی را برای فرد رقم می زند؟

این روش ها هر کدام دارای مزیت های مختلفی می باشند و در این خصوص باید گفت که هر کدام از این روش ها با توجه به عوامل مختلفی از قبیل خواسته ی فرد، شرایط بدنی و صلاحدید پزشک متخصص برای وی انتخاب خواهد شد و قطعا بهترین خواهد بود.

کدام-یکی-از-روش-های-عمل-بزرگ-کردن-باسن-از-همه-بهتر-است؟

به دلیل اینکه در روش تزریق چربی به باسن از چربی های خود فرد استفاده می شود و سازگاری زیادی با بدن فرد دارد، این روش به عنوان بهترین روش برای بزرگ کردن باسن به شمار می رود، ولی بعد از این روش لیفت باسن از جمله روش هایی است که جهت فرم دهی و افزایش حجم باسن مورد استفاده قرار می گیرد چرا که این روش بافت اضافه را نیز از بین خواهد برد.

سومین روش نیز بعد از این روش ها پروتز باسن می باشد، چرا که این روش به نسبت روش های دیگر دارای خطرات بیشتری می باشد و باید در انتخاب نوع پروتز جای گذاری شده دقت بسیاری زیادی داشت.

سخن پایانی

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر  کردیم افراد بسیاری به دنبال روش هایی جهت بزرگ کردن باسن خود می باشند و ما سعی کردیم در ین مقاله روش های عمل بزرگ کردن باسن را به طور کامل بررسی کنیم و به این نتیجه رسیدیم که هر کدام از این روش ها از قبیل تزریق چربی به باسن، پروتز باسن و لیفت باسن مزیت های خاص خود را داشته ونتیجه آن برای هر فردی با توجه به شرایط بدنی متفاوت می باشد و باید برای انتخاب یکی از این روش ها حتما با پزشک متخصص مشورت کرد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *