لوگو دکتر ابوالفضل عباس زاده
دکتر ابوالفضل عباس زاده

توصیه های قبل از تزریق ژل چیست؟

توصیه های قبل از تزریق ژل

 

قدم اول: در مورد تزریق ژل مطالعه کنید.

قبل از تزریق ژل یا اقدام برای هر روش جوانسازی، بهتر است در مورد آن مطالعه کنید. بسیاری از ما نتایج یک روش جوانسازی را در تصاویر، شبکه‌های اجتماعی یا روی دوستان و آشنایان می‌بینیم و گمان می‌کنیم که آن روش برای ما هم مناسب است. لزوماً این طور نیست. شما باید در مورد مراحل، ایمنی، کاربردها، تاثیرات و همچنین هزینه‌های یک روش تحقیق کنید.

 

قدم دوم: آیا تزریق ژل برای شما مناسب است؟

تزریق ژل یکی از بهترین راه‌های جوانسازی پوست است؛ اما باید در نظر داشته باشید که شاید یک روش دیگر برای شما موثرتر باشد. روش‌های زیادی برای جوانسازی و زیباسازی پوست وجود دارد که همه مزایا و معایب خود را دارند. روش‌های جراحی مانند لیفت پوست، روش‌های غیرتهاجمی مانند هایفوتراپی یا اندولیفت و روش‌های تزریقی مانند تزریق چربی و بوتاکس از جمله‌ی این موارد هستند.

 

قدم سوم: مراقبت‌های قبل از تزریق ژل

بعد از این که تصمیم به تزریق ژل گرفتید، باید با کلینیک تماس و برای مشاوره با پزشک متخصص وقت بگیرید. در جلسه‌ی مشاوره، پزشک مراحل و مراقبت‌های بعد از تزریق ژل را به طور کامل توضیح می‌دهد. اگر سوالی داشته باشید، می‌توانید در همان جلسه از پزشک بپرسید. معاینه‌ی دقیق و دریافت سوابق پزشکی از موارد دیگری هستند که در جلسه‌ی مشاوره انجام می‌شوند.

 

دکتر ابوالفضل عباس زاده

دکتر ابوالفضل عباس زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی ایران / جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران / اخذ بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک / فلوشیپ کرانیوماگزیلوفاشیال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا